Kariera

Lucas Studios

Firma specjalizuje się w systemach inteligentnych instalacji domowych, komercyjnych oraz rozwojem technologii wirtualnej rzeczywistości.

Game/Graphic Developer

Miejsce Pracy:  Łódź

Rozpoczęcie pracy: ASAP

Obowiązki

  • Programowanie w C#, JavaScript, Visual Coding Unreal Engine 4
  • Implementacja interfejsu aplikacji
  • Tworzenie aplikacji webowych, desktopowych oraz mobilnych
  • Diagnostyka błędów
  • Rozbudowa, utrzymanie i testowanie istniejących aplikacji

Wymagania:

  •        Znajomość silników gier takich jak Unreal Engine 4 i Unity
  •        Znajomość technologii WebGL
  •        Zainteresowanie najnowszymi technologiami
  •        Doświadczenia w wymaganych technologiach
  •        Mile widziana umiejętność pisania shaderów
  •        Umiejętność estymacji czasu pracy
  •        Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe;
  •        Mile widziana znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook);
  •        Języki obce: angielski – zaawansowany w mowie i piśmie
  •        Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  •        Punktualność;
  •        Pogodne usposobienie;
  •        Mile widziana umiejętność podstaw Photoshopa, 3ds maxa, Sketchupa

Oferujemy:

  •        Pracę w międzynarodowej firmie zdobywającej wiodące nagrody
  •        Pracę w innowacyjnej branży z luksusowymi klientami
  •        Możliwość obcowania z najnowszymi technologiami
  •        Dynamiczne środowisko młodych ludzi i przyjacielska atmosfera
  •        Premie/bonusy do pensji za zaangażowanie w pracę
  •        Możliwość dalszego rozwoju
  •        Lodówkę zawsze pełną zimnych napoi
  •        Kartę Multisport
  •        4000-8000 zł brutto w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  na adres: kariera@andrew-lucas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."