Kariera

Lucas Studios

Firma specjalizuje się w systemach inteligentnych instalacji domowych, komercyjnych oraz rozwojem technologii wirtualnej rzeczywistości.

3D Graphic Designer

Miejsce pracy:  Łódź

Rozpoczęcie pracy: Kwiecień

Forma zatrudnienia: Stała praca na pełen etat

Obowiązki

  • Tworzenie modeli w programie 3ds max
  • Tworzenie tekstur, mapowania i materiałów
  • Umiejętności oświetlania scen oraz renderingu w silniku renderującym Vray.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu modeli 3D w programie 3ds max, poparte portfolio zawierającym elementy architektoniczne lub elementy wyposażenia wnętrz
  • Umiejętność czytania rysunku architektonicznego
  • Umiejętności szybkiego modelowania
  • Umiejętność estymacji czasu pracy
  • Podstawowa znajomość Sketchupa i Autocada
  • Języki obce: angielski – zaawansowany w mowie i piśmie
  • Zainteresowanie najnowszymi technologiami
  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe;
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Punktualność;
  • Pogodne usposobienie;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność tworzenia modeli na potrzeby gier (optymalizacja)
  • Umiejętność wypalania tekstur
  • Podstawowa znajomość silnika gier Unreal Engine 4 (wczytywanie modeli, tworzenie materiałów)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie zdobywającej wiodące nagrody
  • Pracę w innowacyjnej branży z luksusowymi klientami
  • Możliwość obcowania z najnowszymi technologiami
  • Dynamiczne środowisko młodych ludzi i przyjacielska atmosfera
  • Swobodną atmosferę pracy oraz brak dress code’u 😊
  • Wspólne wyjścia
  • Premie/bonusy do pensji za zaangażowanie w pracę+
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Lodówkę zawsze pełną zimnych napoi
  • Kartę Multisport
  • 4000-7000 zł brutto w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kariera@andrew-lucas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."